RUS
Все разделы
Вильнюс
В разделе
Профиль компании

Politesna, UAB

Представитель компании
Augustinaitis Aleksandraskonsultantas
Адрес компании
юридический
Vivulskio g. 7 Vilnius
фактический
Vivulskio g. 7 Vilnius
Регистрация:  8 ноября 2018
Индекс активности: F0.0
Жалоба
Добавить в блокнот

Деятельность компании

Šiuolaikinėje visuomenėje vis didesnė svarba yra žmogaus rūpestis, jo sveikata ir apskritai gyvenimo kokybė. Dėl pažangos ir sveiko gyvenimo būdo propagavimo, daugiau žmonių sportuoja, reguliuoja savo mitybą, siekia ilgaamžiškumo. Blogų įpročių atmetimas, produktų kokybės analizė, viešoji ir valstybinė aplinkos ekologijos kontrolė yra nukreiptos į gyvenimo sąlygų gerinimą.

Nepaisant to, kad žmonija išmoko susidoroti su matomomis grėsmėmis ir akivaizdžia žala sveikatai, reikėtų prisiminti, kad paslėpti priešai kartais yra pavojingesni.

Pasak Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO), miesto gyventojas praleidžia iki 70% laiko kambaryje. Ekspertai teigia, kad oras uždaroje erdvėje yra 4-6 kartus daugiau užterštas ir 8-10 kartų toksiškesnis už atmosferą.

Kenksmingi elementai, bakterijos, cheminiai junginiai, užpildantys oro erdvę, elektromagnetiniai laukai, atsirandantys dėl elektros prietaisų, kompiuterių ir buitinių prietaisų veikimo, radiacijos, triukšmo lygio, vibracijos ir daugelio kitų veiksnių daro tiesioginį poveikį asmens gerovei.

Jei jūs arba jūsų artimieji dažnai serga, jaučiasi pavargę, jaučia galvos skausmus, jaučiamas nerimas ar depresija, blogai miegate – tai gali reikšti, kad esate pažeidęs ekologinę jūsų namų sritį.

Pagyvenę žmonės ir vaikai yra ypač pažeidžiami dėl paslėpto neigiamų veiksnių poveikio.

Mūsų centro specialistai padės išspręsti pirmiau aprašytas problemas. Atlikę ekologinius tyrimus, galėsime nustatyti visus nukrypimus nuo standatrinių normų.

Remiantis tyrimų rezultatais, jums bus pateiktos rekomendacijos, kaip pašalinti esamą problemą.

Profesinis mokymas darbuotojų, naudojama mūsų įranga ir technologija, leidžia visiškai panaikinti arba gerokai sumažinti riziką jūsų sveikatai ir ramybei.

Jausdami, kad mes darome svarbią užduotį ir misiją, nešdami žmonėms gėrį ir laimę, padeda išsaugoti vaikus, pagerinti ir pagyvinti mūsų tėvų gyvenimą, suteikia mums pasitikėjimo mūsų darbo reikalingumu.

Prašome kreiptis į mūsų specialistus, kurie išsamiai pakonsultuos ir atsakys į visus jus dominančius klausimus.

Объявления компании

Просмотреть все
Всего объявлений: 4
Įvairios kilmės kvapų pašalinimas. Garantija 100%
Цена
1 €/шт  
опт 1 - 4 €/м.кв.
Politesna, UAB, Вильнюс
Kvapų pašalinimas Stiprūs ir nemalonūs kvapai yra tikra problema tiek gyvenamųjų, tiek ir negyvenamųjų patalpų – parduotuvių, ofisų, grožio...
Profesionalus pelėsio naikinimas
Цена
Цена по запросу
Politesna, UAB, Вильнюс
·Nemokamas specialisto atvažiavimas; ·Nemokamas mikroklimato parametrų nustatymas; ·Nemokama konsultacija bei rekomendacijos. Pelėsis – priešas...
Mini rekuperatorius Eco-Fresh01 (LUX)
Цена
350 €/услуга
Politesna, UAB, Вильнюс
Siūlome mini rekuperatorių Eco-Fresh01 (LUX). Išorinė apsauginė įrenginio grotelė apsaugo sistemą nuo drėgmės netgi esant stipriam lietui. 2....
Mini rekuperatorius Eco-Fresh 07
Цена
350 €/услуга  
опт 350 €/услуга
Politesna, UAB, Вильнюс
Individualios vėdinimo sistemos įrengimas užtikrins būtiną oro apykaitą ir komfortą, bei išsaugos Jūsų ir Jūsų artimųjų sveikatą. Todėl siūlome...
Все объявления: 4
Написать сообщение
Выбрать раздел
×