RUS
Все разделы
Висагинас
В разделе
Профиль компании

Kogus, UAB

Представитель компании
Dmytro Hurtovyivadybininkas
Адрес компании
юридический
Висагинас Pramones g. 17
фактический
Pramones g. 17
Регистрация: 12 октября 2016
Индекс активности: F0.0
Жалоба
Добавить в блокнот

Деятельность компании

,, Kogus" įsteigta 1992 m. viduryje. ,, Kogus" gamina sušaldytus pusgaminius (koldūnus, virtinius, lietinius blynelius ir kita produkcija su įvairiais įdarais).

Nuo įsteigimo momento maža visuomeninio maitinimo įmonė išaugo iki solidžios gamybos įmonės. Be to, tas procesas vyksta greitais tempais, pvz.: nuo 2000 m. iki 2005 m. įmonės produkcijos pardavimų apimtys išaugo daugiau nei 3 kartus. 2004, 2005, 2006 metais UAB ,, Kogus" dalyvavo projekte ,, Gazelė" ir buvo pripažinta viena iš sėkmingiausių ir sparčiai besivystančių Lietuvos įmonių.

Šiuo metu įmonės produkcija gerai žinoma Lietuvos vidaus rinkoje, o taip pat didelė produkcijos dalis eksportuojama į užsienį. Nuolat vykdomas darbas dėl pardavimų geografijos išplėtimo.

Savo partneriams mes galime pasiūlyti daugiau nei 40 produkcijos pavadinimų: įvairių užšaldytų koldūnų, lietinių, cepelinų, varškėčių.

2003 metais buvo atlikta pastatų rekonstrukcija, kurios dėka įmonė gavo ES sertifikatą.

Įmonėje įdiegta (rizikos veiksnių analizės svarbūs valdymo taškai) sistema. Kuri leidžia efektyviai kontroliuoti produktų kokybe.

Savikainos mažinimo klausimais mūsų prioriteto kryptis yra gamybos technologijos modernizacija, energiją tausojančių technologijų įdiegimas.

Mūsų įmonės misija - pateikti pirkėjui kokybišką, naudingą ir skanią greito paruošimo produkciją.

Написать сообщение
Выбрать раздел
×