rus
Выбрать раздел
Вильнюс

Povandeninis homogenizatorius

Povandeninis homogenizatorius
1 / 5
Povandeninis homogenizatorius - фото 1 Povandeninis homogenizatorius - фото 2 Povandeninis homogenizatorius - фото 3 Povandeninis homogenizatorius - фото 4 Povandeninis homogenizatorius - фото 5
Обновлено: 18 мая 2022, 18:11 ID: 1779301
1 /штука
Одесса, UA
на Флагма с 30 сентября 2017
Ярослав Валерьевич
директор

Описание

Siūlome sprendimą kietųjų mechaninių intarpų dispersijos, emulsinimo, homogenizavimo ir dezintegravimo procesams smulkiosios chemijos pramonėje.
Panardinamieji homogenizatoriai skirti veikti esant atmosferos slėgiui su mažo ir vidutinio klampumo mišiniais. Didelis greitis ir minimalus rotoriaus bei statoriaus tarpas sukuria didelį siurbimo efektą.
Produktas išsiurbiamas iš rezervuaro dugno ir siunčiamas į apatinę rotoriaus dalį, kur vyksta mechaninis gaminio šlifavimas 20 m/s greičiu. Tada gaminys yra hidrauliškai pjaunamas, dideliu greičiu praeinant per statoriaus angas, tada vėl grįžta į darbinę galvutę, užtikrinant nuolatinę cirkuliaciją bako viduje.
Teisingai pasirinkus homogenizatorių, produktas pakartotinai praeina per darbinę galvutę, o tai prisideda prie laipsniško ir vienodo homogenizavimo.
Pagrindiniai punktai yra galimybė sumažinti gaminio aeraciją ir galimybė pakeisti statorių bei guolį neišmontuojant maišytuvo.
Bendros paskirties dezintegracinė galvutė yra pati universaliausia iš visų galvučių, užtikrinanti išskirtinai energingą maišymą. Idealiai tinka bendram maišymui, jo naudojimas taip pat apima kietųjų dalelių skaidymą ir gelių bei tirštiklių, suspensijų, tirpalų ir suspensijų ruošimą.
Skilimo galvutė yra išpjova – skaidyti pluoštines medžiagas, tokias kaip gyvūnų ir augalų audiniai, taip pat „elastingoms“ medžiagoms, tokioms kaip gumos ir polimerai, skaidyti ir ištirpdyti.
Dezintegruojanti galvutė Smulkaus tinklelio galvutė – užtikrina išskirtinai didelį šlyties greitį, idealiai tinka greitam tirpių ir netirpių birių medžiagų šlifavimui. Taip pat tinka emulsijoms ir smulkioms koloidinėms suspensijoms ruošti.

Galimybės:
• Apvalus flanšas rezervuaro tvirtinimui
• PTFE arba keraminis guolis abrazyviniam naudojimui
• Įpjova irstanti galvutė
• Smulkaus tinklelio skaidomoji galvutė
• Tarpinis flanšas ilgiems maišytuvams
• Variklio gaubtas
• Mobilus rėmas su kėlimo mechanizmu

Наиболее свежая информация находится у владельца объявления.
,  Одесса, UA
на Флагма с 30 сентября 2017
Одесса, UA
Работает на Флагма с 30 сентября 2017
Ярослав Валерьевич
директор
Смотрите еще объявления в категории Химическое оборудование, прочее
Контактная информация
Ярослав Валерьевич
директор
По телефонам
В мессенджерах
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Правила безопасности: Не соглашайтесь на предоплату, если не уверены в надежности пользователя.
Написать сообщение
Выбрать раздел
×